AlterJego – reaktywacja

on 22-1-2013 in Życie i inne trudności

AlterJego – reaktywacja

Dawno dawno temu był sobie blog…

Na jEgo łono powracam po prawie półrocznej przerwie, aczkolwiek ten ostatni rzeczownik sugeruje relaks i odpoczynek. Tego niestety zbyt wiele nie zaznałem, wręcz przeciwnie. Zacząłem dodatkową pracę na drugi etat. Czytelników zastanawiających się, czy jeszcze znajduję czas na tak zbędne czynności jak sen zapewniam, że tak, owszem – możliwe jest to dzięki specyfice pracy, którą po części wykonuję w domu, co nie zmienia faktu, że dwa etaty + inne „życiowo ważne projekty” + życie prywatne nader boleśnie ograniczyły mój czas przeznaczony na takie przyjemności jak relacjonowanie na blogu doświadczonych emocji.

Co się ponadto zmieniło w ostatnich pięciu misiącach milczenia? Nadal jestem z Karoliną, w tej kwestii nic się nie zmieniło i na zmiani też się nie zanosi. Święta, spędzone bardzo rodzinnie, były bardzo, ale to bardzo męczące. Połączenie tradycji i rodziny bywa jednak upierdliwe.
Sylwestra spędzaliśmy z m.in. Mateuszem, Kornelem i Madoffem, znanym Czytelnikom AlterJego chociażby z tego wpisu. Madoff, ten żałosny dupek, dał żenujący popis i podpadł mi już ultymatywnie. Karolina, podobnie jak reszta gości, nie kryła swojego oburzenia, a ja postanowiłem, że całkowicie podaruję sobie znajomość z tym tłustym erotomanem-gawędziarzem i oszustem. Nie mam ochoty przebywać w towarzystwie takich postaci, ponieważ… nie muszę. I nie zamierzam. I nimi po prostu gardzę.

Tyle w skrócie.
Podsumowując: postanowiłem, że będę regularnie publikować wpisy, ponieważ zaczęło mi jednak brakować przelewania moich myśli na ekran i Waszych komentarzy, z których się zawsze szczególnie cieszę. Przypominam, że jestem na facebooku oraz twitterze – zapraszam do lajkowania i „followania”.

Ego


_________________________________

Zdjęcie: Claudia Meyer, sxc.hu


6 Comments

 1. Miałam bardzo podobne święta..Nic tak nie męczy jak rodzinne spotkania..

 2. Nie chce być „czepialska”, ale czy wszystko ok w relacji z Karoliną? Pytam bo na głównej stronie nadal widnieje „BRAK SEKSU W WIELKIM MIEŚCIE” ;P
  Ps. Cieszę się, że wróciłeś.
  Naprawdę

 3. Ja od niedawna śledzę Twojego bloga i liczę na kolejne wpisy. Na pewno przyłącze się wielokrotnie do dyskusji:) Powodzenia
  Ziemowit ostatnio opublikował: TOP 10 – Perełki Allegro

 4. A ja dziś jestem tu pierwszy raz, i mam nadzieję, że ten wpis nie będzie tylko słomianym zapałem. Z drugiej strony wiem z doświadczenia, że kilka dni nie pisania sprawia większy ból niż pisanie „wpół śpiąc”. Życzę wytrwałości i powodzenia. Bloga dodaje do czytnika RSS – sprawdzę Cię !
  Adrian Bysiak ostatnio opublikował: Usprawiedliwienie

 5. Tego szukałem:)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge