I’m a lazy little bastard…

on 12-7-2012 in Życie i inne trudności

I’m a lazy little bastard…

Zróbcie coś… Mimo, iż mam urlop, jestem dwa tygodnie do tyłu z naprawdę ważnymi projektami. Powinienem ciężko pracować, zapierdalać, jak zegarek, jak stoperek wręcz… a tu nic. Leń. Wielki. Nieżyczliwi geniuszom ludzie powiedzieliby może nawet, że śmierdzący. A mi się nie chce. Po prostu. Bo nie. Bo tak.

Jestem tak zleniuchowaty, że nie mogę się zdecydować, czy chcę się położyć „na godzinkę” czy dalej czytać kryminał. Ja pierdole… Decyzje, decyzje, decyzje! Czy ja kiedyś od nich ucieknę? Jak człowiek ma się chociaż na chwilę rozluźnić i zrelaksować, jeśli cały czas musi podejmować jakieś pierdolone decyzje?!

Czytelniczce, której uda się mnie zmobilizować do ruszenia mej kształnej dupki, prześlę w nagrodę buziaka. W razie, gdyby udało się to jakiemuś Czytelnikowi, prześlę osobiste podziękowania.

Do dzieła, Rodacy, do dzieła!

 

 

6 Comments

 1. Co… nadal brak jakiejkolwiek reakcji?! To jest znieczulica społeczna! Jesteście winni mojego lenistwa!

  ;)
  Ego ostatnio opublikował: I’m a lazy little bastard…

 2. Moja rada: najpierw idź popracuj. Wiem wiem, nie chce Ci się. Ale jeśli nie zakasasz rękawów to nie będziesz mieć radości ani z czytania ani ze spania ;) Tak to już jest.. Nie wiem czy udało mi się zmobilizować Cię do pracy..

 3. Witaj Ego po dłuższej przerwie…
  Mnie też się nic nie chce i świetnie się z tym czuję:) Pomogło?
  Pamiętaj jedno – człowiek nic nie musi – i to nie jest slogan, to prawda. Jeśli nie masz na coś ochoty, to znaczy, że Twój przeciążony system nerwowy daje Ci sygnał do zwolnienia obrotów, więc bez wyrzutów sumienia… LENIUCHUJ… Zresztą, od kiedy na urlopie się pracuje? Chore społeczeństwo, które zmusza człowieka do takich rzeczy -chory człowiek, jeśli ulega w tym społeczeństwu…
  Buziaki
  j.

 4. „ja pierdole…” mnie urzekło. Nawet miałam zamiar powalczyć o tego buziaka :)
  echo ostatnio opublikował:

 5. A i bardzo dobrze. Urlop jest od tego, żeby leniuchować. Pracować będzie Pan przez resztę roku. Lepiej więc od razu założyć sobie, że te dwa tygodnie poświęci się na nic-nie-robienie. I ze spokojnym sumieniem odpoczywać. Każdemu się należy.
  Perełka ostatnio opublikował: Christies sprzedaje wina w sieci

 6. „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” – widziałeś ten film ?
  Czytając twoje wpisy, można śmiało liczyć na 3 -cią odsłonę.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge