Brak powodów… do narzekania

on 25-7-2012 in Życie i inne trudności

Brak powodów… do narzekania

Na początku pragnę gorąco podziękować Wszystkim Czytelniczkom, które kibicowały mi w moich zmaganiach z lenistwem. Z satysfakcją stwierdzam, że poległem w tej walce i… odpocząłem ;) Zadowolony przesyłam zatem Emi, J., Echo i Perełce buziaki :*

Z przyjemnością stwierdzam, że brak mi powodów, aby narzekać. Z niemałym zaskoczeniem zarejestrowałem, że… jestem szczęśliwy. Z Karoliną układa nam się naprawdę dobrze i związek zapowiada się trwale. Ogólnie zwolniłem, zyskałem trochę zdrowego dystansu. Jedyną negatywną konsekwencją powyższego jest, że brak mi materiału na takie wpisy jak jeszcze kilka miesięcy temu, gdy szukałem Księżniczki z Bajki. Mam jednak równocześnie nadzieję, że nie wpłynie to na ilość odwiedziń bloga, aczkolwiek jestem świadom, że to akurat jest tylko i wyłącznie uzależnione od frekwencji publikowania nowych wpisów. Zobaczymy.

Jak na razie stworzyłem tło (tak, ten kulisty zbiór czerwonych i czarnych kropek ;)), do którego zabierałem się już od kilku miesięcy. Nie jestem z niego do końca zadowolony, ale brak mi pomysłów na coś lepszego :( Myślałem początkowo o atrakcyjnym wzorze kwiatowym, ale po namyśle odrzuciłem ten pomysł jako zbyt kobiecy.

A co Wy (szczerze) co o nim sądzicie?

Czekam na Wasze komentarze!
Pozdrawiam słonecznie,

Ego
_________________________________

Zdjęcie: Andreas Krappweis, sxc.hu


3 Comments

  1. Czyli jednak załapałam się na buziaka :)

    Przepraszam, za egocentryzm
    echo ostatnio opublikował:

  2. Całkiem psychodeliczne tło….:)
    zupka-instant ostatnio opublikował: miłośnicy roślin

  3. Uważam że większość osób narzeka bo taka nasza polska mentalność. Ciesz się że przezwyciężyłeś z lenistwem i cieszysz się szczęściem każdego dnia! :)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge