Męskie rozmowy przy piwie [mecz Polska-Czechy AD 2012]

on 20-6-2012 in Kobiety

Męskie rozmowy przy piwie [mecz Polska-Czechy AD 2012]

Mecz Polska-Czechy. Siedzimy na kanapie u Madoffa, któremu nadałem tą ksywę, ponieważ lubi się przechwalać, jak to, sprzedając ubezpieczenia „od pobicia przez żonę po uprowadzenie przez kosmitów”, przeprowadza w rozmowie z klientami obliczenia na zmanipulowanym kalkulatorze finansowym. Madoff nie jest jednak taki sprytny, za jakiego chciałby uchodzić. Siedzimy bowiem w jego nowo zakupionym M-2 (38m2) zlokalizowanym w wieżowcu z „wielkiej” płyty na osiedlu pełnym podobnych budowli wzniesionych w czasach określanych jako słusznie minione. Mieszkanie, będące nota bene do generalnego remontu, Madoff zakupił, jak z triumfem podkreśla kilkakrotnie, bardzo korzystnie, ponieważ za jedyne (sic!) 200.000 PLN !!! No po prostu szał…

Mateusz i Kornel oczywiście też są obecni, aby, nawet jeśli nie wspierać nerwowym machaniem flagą naszych na boisku, to szeroko komentować znane i domniemane przekręty związane z Euro 2012 jak i piłką nożną ogólnie. Temat jednak szybko się wyczerpuje i zostaje zastąpiony temat obowiązkowym, tematem lubiącym popływać, czyli dyskusją który jaką „dupę” ostatnio zaliczył, związane z przechwałkami na poziomie „kto ma dłuższego”. Nie biorę udziału w dyskusji siedząc cicho niczym gej. Kornel nie może tego zrozumieć, ponieważ on, jak twierdzi, spotyka się równolegle z dwoma kobietami (obie wychodzą z założenia, że są z nim w związku), podczas gdy ja (w domyśle „jak taka dupa wołowa”), spotykam się grzecznie tylko z Karoliną.

– Z dupami trzeba krótko! -, rzuca Madoff w odpowiedzi na rewelacje Kornela moszcząc się w fotelu i przemieszczając przy tym zwały tłuszczu na, tworzącej orbitę jego brzucha, oponce. – Ostatnio jedna, zamiast wymiatać „po akcji” do chaty, stwierdziła, że chce się wykąpać i abym dał jej ręcznik! – opowiada z dezaprobatą. Mateusz i Kornel mruknięciem deklarują również brak zrozumienia dla coraz to bezczelniejszych zachcianek kobiet. – A ja na to -, ciągnie zadowolony reakcją chłopaków Madoff, – powiedziałem jej, że ręcznik może sobie wziąć z szafki pod telewizorem i po użyciu ma go od razu wrzucić do kosza z praniem. Żeby wiedziała, że tu już nie wróci! – dodaje triumfalnie.

Panowie entuzjastycznie stukają się kuflami przy toaście. Ja pierdole. Chyba nie jestem prawdziwym facetem.

Całe szczęście.
_________________________________

Zdjęcie: MJimagessxc.hu


7 Comments

 1. Smutnych kolegów masz, i trochę żałosnych..

 2. Zasmucił mnie ten wpis. Zatem nawet dorośli faceci… potrafią być tacy niedojrzali… :( Pamiętajmy, że to w wierności tkwi cały sens miłości – brzmi jak jakaś kościelna homilia, ale jednak jak ktoś się szanuje, to ku chwale swojej drugiej połówki, zachowa wierność od początku do końca związku.
  Zaskakujący jest fakt, że oni… sypiając (tak na prawdę) pierwszą lepszą, nie poczuwają się podobnie jak prostytutki, a mała dzieli ich od nich granica.
  Niewygodny ostatnio opublikował: Słyszysz?

  • Z prostytucją nie ma to nic wspólnego, ponieważ oni przelewają co najwyżej płyny ustrojowe, a nie pieniądze ;)

 3. Czytając tego błoga, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że jako kobiety mamy ogromne szczęście, że po świecie nie chodzą sami „prawdziwi” mężczyźni, i czasem można spotkać również tych WARTOŚCIOWYCH:)

  to drugie w zupełności nam wystarczy!
  E. ostatnio opublikował: Drzemka i telewizja. Tak pracuje się w domu

 4. dziwne te przechwałki facetów i te teksty które niby mają pokazać jacy są ważni i pewni siebie. A moim zdaniem, właśnie takie gadanie świadczy o zupełnie czymś odwrotnym, bo gdyby takie podboje były dla nich czymś normalnym i łatwym, to taką codziennością nikt by się nie chwalił:)
  jak dostać odszkodowanie za błąd medyczny: odszkodowanie za błąd lekarski

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge