Księżniczka z Bajki

on 19-5-2012 in Kobiety

Księżniczka z Bajki

W korespondencji zadano mi kilka razy pytanie odnośnie zaktualizowanej informacji w stopce tego bloga informującej, że jednak znalazłem Księżniczkę z Bajki. Już teraz uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że chodzi o… Karolinę, znaną Czytelni(cz)kom Alter(J)ego z wpisów dostępnych tutaj, tutaj, tutaj i tutaj (kolejność linkowanych wpisów od najnowszego do najstarszego).

Okay, poddaję się – jest 1:54, od 24ej siedzę i staram się coś sensownego napisać, ale wszystko, co dotychczas przelałem na ekran usuwam, ponieważ wydaje mi się zbyt banalne, albo zbyt osobiste. Sorry, Winnetou. Mój błąd, trzeba było relacjonować na bieżąco. Mogę co najwyżej spróbować odpowiedzieć na konkretne pytania zadane w komentarzach. Przepraszam.


3 Comments

 1. Spokojnie, nie martw się :) Niech to pozostanie Waszą słodką tajemnicą. Najważniejsze, że się znlazła, choć ubaw z tych historii miałam niezły ;) Przepraszam, ale początki tej znajomości były naprawdę ciekawe :) życzę szczęścia. No i pisz o ciekawych historiach życia…
  Pozdrawiam serdecznie
  j.

  • Będę jak najbardziej pisać, aczkolwiek z przyczyn, których się łatwo domyśleć, ogólnie o relacjach damsko-męskich, a nie o moim związku ;)

 2. To na prawdę świetnie, że kogoś znalazłeś :)
  Życzę szczęścia! :)
  Niewygodny ostatnio opublikował: Rozliczą mnie ze wszystkich słów!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge