Zjawiskowe postacie polskiego internetu, cz. 1: Jessy6

on 16-2-2012 in Głupawki

Zjawiskowe postacie polskiego internetu, cz. 1: Jessy6

Postanowiłem, że na blogu zainicjuję dwie serie wpisów. Jedna poświęcona będzie wybitnym (wybitnym inaczej) postaciom i wydarzeniom polskiej polityki, ze szczególnym uwzględnieniem polityki prowadzonej na szczeblu regionalnym.  W drugiej przedstawię zjawiskowe (zjawiskowe inaczej) gwiazdy polskiego internetu.
Tą drugą serię rozpoczynam niniejszym wpisem, wprowadzając do świadomości Czytelników tą jakże barwną postać jaką jest… Jessi6. Zapraszam!


Pseudonim artystyczny: Jessi6: Sucza Lubelska
Oficjalna strona: http://jessi6.npx.pl/news.php


Jessi, jak widać, nie zawsze wie, czego chce i dokąd podąża (raz „nie idzie odwiedzić babciii” a już w tym samym zdaniu dementuje powyższe i oznajmia, że jednak „po prostu idzie odwiedzić babcieee”). Ot, taka złożona osobowość, gonitwa myśli, pewnie przez te hormony. Ważne, że cel jest jasno zdefiniowany i leży na końcu „zys łej”.
Okay…
Jak by nie było, urzekł mnie ten burdel w tle i mamcine rajstopki zwisające niczym jego osobista flaga na półmaszcie. Nie ma jak odpowiednie tło i rekwizyty do lansu na YouTube.


Czasami w suczy odzywają się instynkty pierwotne, sprawiające, że Jessi chce przebić głową mur, buntownik jeden. Taka akcja, że głowa boli.
A gdy emocje opadną i ibuprofen już zadziała, Jessi The Bitch raczy swoich fanów tańcem erotycznym. Bo w nim jest seks.
Wdziek, styl, czar, szyk, jego broń to sex appeal!


2 Comments

  1. Witam. Naprawdę cieszę się, że wpadłam na tą stronę. Stało się to przypadkiem w czasie przekopywania neta w poszukiwaniu informacji o nieruchomościach. Super, że ktoś omawia interesującą mnie tematykę i to co więcej robi to w fajny sposób. Mam nadzieję, że dostęp do takich treści nie będzie blokowany po niedawnym podpisaniu umowy ACTA przez Polskę :( P.S. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to można by jeszcze trochę popracować nad wyglądem strony.

  2. Taaaa. Nie ma to jak postacie polskiego internetu, które marnują mój czas w pracy na oglądanie tych filmików :D
    Denis ostatnio opublikował: TOP 5 alternatyw dla iPhone 5S

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge