Zabójcza Broń, czyli irańskie ninja

on 09-2-2012 in Głupawki

Zabójcza Broń, czyli irańskie ninja

Jak informuje WP.pl irańskie adeptki Ninjutsu  są gotowe „wesprzeć swój kraj w zbrojnej walce”.

Gwoli informacji: jeśli nie jesteś pewna/-y czy dobrze kojarzysz „ninjutsu”: tak, to ta japońska zabóóóóóóójczaa sztuka walki, której adepci biegają ubrani w czarne piżamy, rzucają w przeciwników metalowymi gwiazdkami lub innymi ostrymi przedmiotami (tzw. shuriken) i w ogóle są zajebiści i nie do pokonania.

 

W wieku <13 lat też marzyłem o zostaniu ninja. Marzyłem o ich ekwipunku, lśniącym mieczu, sprzęcie do wspinania się po murach, a w szczególności o taterniczej linie zwieńczonej kotwiczką (co najlepsze, w końcu udało mi się takową kupić w amerykańskim Sklepie Wysyłkowym dla Ninja (nazwa firmy oryginalna)). Ponadto śniły mi się walki na miecze ze „złymi ninja”, podczas gdy mi, rzecz jasna i oczywista, przypadała zawsze rola dobrego ninji, ratującego świat oraz honor moralnie dobrych adeptów tej sztuki. Wszystkie filmy kategorii B o ninja (jak to możliwe, że nigdy nie nakręcono filmu kategorii A o tej fascynującej grupie społecznej?!) znałem na pamięć, a kasety zawierające te majstersztyki światowej kinematografii stały na specjalnej półeczce, jedynej przeze mnie regularnie odkurzanej (rękawem od swetra, który – dosłownie – zawsze był pod ręką ;))

Wracając do artykułu na WP.pl: irańskie kunoichi (czyli żeńscy adepci ninjutsu) mogą o wiele łatwiej wtopić się w swoim kraju w tłum niż na przykład ich europejskie koleżanki. Kobieta w islamie bowiem już na co dzień chodzi w stroju ninja:

Źródło: Barenakedislam.files.wordpress.com

 

Uniemożliwia to ich identyfikację nawet, gdy zostaną uwiecznione przez kamerę czy aparat…:

Źródło: DontVisitThis.com

 

Posługują się oficjalnym prawej jazdy dla ninja:

Źródło: Ziggy.com.au
_________________________________

Zdjęcie: MuslimsInAmerica.wordpress.com/


2 Comments

  1. cholera one są super turbo combo ninja a u nas w Polsce kobiety mają reklamy z gadającymi do nich margarynami………not fair

  2. Niestety… Tu Rama, tam Ninja…
    Ego ostatnio opublikował: Zabójcza Broń, czyli irańskie ninja

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge